VALR57472 1 700 € per månad Lägenhet uthyrning Tillgänglig nu! Minimum uthyrnings period: 12 månader.

Lägenhet med 2 Sovrum till uthyrning i El Pla del Remei, Valencia

  • Sovrum 2
  • Badrum 2
  • Planlösning 70m²

Praktisk och ljus lägenhet på femte våningen, med garage i källaren. I hjärtat av staden, i det eftertraktade området Pla del Remei.

lägenhet viktigaste huvuddrag

  • Hiss
  • Naturligt ljus
  • Gemensam terrass
  • Utrustat kök
  • Uppvärmning
  • Nära transportmedel
  • Nära internationella skolor
  • Luftkonditionering
  • Exteriör
  • Dubbla fönster
  • Planlösning 70m²

Vad du behöver veta om den här lägenhet

I centrum av El Pla del Remei, i ett av de mest kommersiella områdena i staden, är denna praktiska lägenhet för uthyrning på 74 m² byggd.
Lägenhet på 5:e våningen med hiss, mycket ljus.

Vid ingång genom huvudentrén, på höger sida, finns vardagsrum-matsalen med fönster på fasaden. Till vänster hittar vi hallen som ger tillträde på vänster sida till resten av husets rum. Först kommer du in i ett sovrum med egen toalett. Därefter är det köket, ett komplett badrum och precis i slutet hittar vi master bedroom.

Den har delad luftkonditionering. Möjlighet finns att hyra parkeringsplats i byggnaden (ingår ej i hyrespriset).

Lägenheten utmärker sig för sitt läge, med omedelbar tillgång till ett brett utbud av tjänster, affärer, fritid och kollektivtrafik.

Lägenhet uthyrning

Planlösning

  • Vardagsrum-matsal
  • Kök
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

El Pla del Remei, Valencia: Var den här bostaden är belägen

Denna lägenhet har ett utmärkt läge, mitt i stadens centrum, på den mest kommersiella gatan. Det är fullt av tjänster och butiker, såsom biografer, teatrar, restauranger och vårdcentraler, och det är nära till alla typer av kollektivtrafik.

VALR57472 1 700 € per månad Lägenhet uthyrning
Börja skriva ditt önskade område